سوالات متداول در خصوص 4 محصول اصلی دینا

محصولات داده کاوان دینا


یکی از سوالات متداول در خصوص سامانه Help Desk است. سامانه Help Desk که با نام نرم افزار Help Desk نیز شناخته می شود یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های نرم افزاری برای دسترسی به تمامی موجودیت های سازمانی نظیر کاربران ، دارایی ها، و مدیریت رخدادها و فرآیندهای وابسته در شبکه های سازمانی و اداری است. استفاده ارگان ها و سازمان ها از این نرم افزار باعث می شود که فرایندهای پشتیبانی و مدیریتی شبکه های رایانه ای آسان تر و بهتر از قبل انجام شود .

نرم افزار مدیریت چیدمان فروشگاهی چینا که با نام نرم افزار Cheena نیز شناخته می‌شود برای اولین بار در مجموعه رامک و توسط ویزیتورها و بازاریاب‌های این مجموعه به صورت کشوری اجرا شد. این نرم افزار به غرفه دارها و مسئولین چیدمان محصولات در فروشگاه‌ها کمک می‌کند که محصولات را بهتر در قفسه‌ها قرار دهند تا برند رامک بهتر دیده شده و فروش محصولات افزایش پیدا کند. نرم افزار مدیریت چیدمان فروشگاهی این قابلیت را دارد که برای تمامی محصولات فروشگاهی با برندهای مختلف استفاده شود. با این کار محصولات شما در فروشگاه‌های مختلف بهتر دیده شده و فروش شما افزایش پیدا می‌کند. همچنین باعث مدیریت چیدمان محصولات در قفسه‌های فروشگاه‌های مختلف می‌شود. این کار باعث می‌شود که مشتریان محصولات شما را در بین محصولات دیگر شرکت‌ها بهتر و سریع‌تر پیدا کرده و نسبت به خرید آن‌ها اقدام نمایند.

نرم افزار سوپر مارکت آنلاین که با نام فروشگاه آنلاین دینا سود نیز شناخته می‌شود یکی از برترین نرم‌افزارهای مربوط به فروش آنلاین محصولات در سوپر مارکت ها است. این نرم افزار دارای نسخه وب و اپلیکیشن است. نکته قابل‌توجه این است که این محصول به صورت سفارشی برای شما و کسب‌وکار شما شخصی‌سازی می‌شود. ممکن است در سال‌های اخیر با برنامه‌های مختلف سایت ساز و اپلیکیشن ساز کار کرده باشید و یا نام آن‌ها را شنیده باشید. این نوع خدمات به صورت اختصاصی ارائه نمی‌شوند برای همین کیفیت و کارایی بالایی ندارند. در نتیجه بهتر است که شما کسب‌وکار خودتان را روی یک سامانه اختصاصی و شخصی‌سازی شده خودتان شروع کنید. به همین دلیل ما به شما نرم افزار سوپر مارکت آنلاین که با نام فروشگاه آنلاین دینا سود نیز شناخته می‌شود را معرفی می‌کنیم.

یکی از سوالات متداول در خصوص سامانه دینا تگ است. یکی از فعالیت اصلی مجموعه داده کاوان دینا ، فعالیت در زمینه فروش تگ RFID ، فروش و پشتیبانی تگ RFID ، ماژول RFID ، RFID Reader برد بلند ، نرم افزار و سامانه اختصاصی تگ RFID در ایران است. مجموعه دینا به عنوان اولین شرکت در زمینه طراحی سامانه اختصاصی تگ RFID در ایران شناخته می شود. شما میتوانید از تگ RFID به راحتی در بخش های انبار داری و مدیریت اموال استفاده نمایید. امروزه مجموعه های بزرگی مانند مجموعه معدنی گل گهر سیرجان از این سامانه برای مدیریت اموال گسترده خود استفاده می کنند .

مشتریان به ما اعتماد دارند!

شرکت داده کاوان دینا بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه تولید محصولات نرم افزاری را دارا است. این مجموعه به عنوان تولید کننده نرم افزار و سامانه های مختلف شامل سامانه Help Desk( جهت مدیریت اموال ، مدیریت درخواست ، فرایند های ITIL ، سامانه تیکتینگ ) ، سامانه نرم افزار مدیریت چیدمان جهت استفاده از هوش مصنوعی برای مدیریت چیدمان فروشگاهی اموال و همچنین سامانه دینا تگ (فروش RFID ، فروش و پشتیبانی تگ RFID ، ماژول rfid ، rfid reader برد بلند ، نرم افزار و سامانه اختصاصی تگ RFID ) و دیگرنرم افزار های اختصاصی و اپلیکیشن ها در بازار IT کشور شناخته می شود.

آیا در ذهن شما پروژه ای وجود دارد؟ بیایید در مورد آن صحبت کنیم.

پاسخ دهی به سوالات متداول شما

شما می توانید جهت پاسخ دهی به سوالات متداول خود به راحتی با مجموعه دینا در تماس باشید. تماس با دینا به راحتی امکان پذیر است. شما می توانید از طریق ایمیل ، سامانه تیکت ، تلفن ثابت و همچنین تلفن همراه با ما در تماس باشید. پروژه های انجام شده توسط این مجموعه به خوبی نمایانگر تلاش و پشتکار ما است. بیش از 20 پروژه در سال باعث شده است که ما به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه  سامانه  Help Desk، فروش RFID ، طراحی سایت و سئو در ایران شناخته شویم .  شما می توانید برای استفاده از محصولات و خدمات متنوع ما ، با ما در تماس باشید.