درخواست دمو – دریافت دموی محصولات دینا در 1 روز کاری

درخواست دمو

شما میتوانید به راحتی دموی محصولات و نرم افزارهای ارائه شده توسط شرکت داده کاوان دینا را دریافت کرده و از آنها استفاده کنید. برای دریافت دمو شما باید در ابتدا فرم زیر را پر کنید . با تکمیل فرم درخواست دمو اطلاعات درخواستی برای شما ارسال و یا دموی موردنظر تنظیم و در جلسه‌ای از پیش هماهنگ شده، بصورت حضوری و یا آنلاین توسط کارشناسان دینا خدمتتان ارائه خواهد شد. بدیهی‌ست هرقدر اطلاعات ارسالی دقیق‌تر باشد؛ دموی متناسب با نیازهای کسب و کار شما مهیا خواهد گردید.

نکته قابل توجه :

اطلاعات ارائه شده توسط شما به رسم امانت در بانک اطلاعاتی دینا نگهداری خواهد شد. در صورتی که دمو منجر به خرید محصول شود از این اطلاعات به عنوان اطلاعات مشتری استفاده خواهد شد. در صورت که ما سعادت همکاری با شما را نداشته باشیم این اطلاعات به رسم امانت نزد ما محفوظ بوده و به هیچ عنوان از آن استفاده تجاری نخواهد شد .مجموعه داده کاوان دینا

مجموعه داده کاوان دینا به عنوان یکی از بزرگترین فعالان در حوزه فناوری اطلاعات در کشور است که توانسته از همان ابتدا به واسطه سامانه های تخصصی خود، در قالب یک شرکت تخصصی در کشور معرفی شود. گستردگی مشتریان و طیف کاری آنها نمایانگر قدرت و توانایی این مجموعه در ارائه سیستم ها و سامانه های نرم افزاری اختصاصی قدرتمند است . با توجه به این موضوع و اهمیت ارائه اطلاعات دقیق از سامانه های نرم افزاری ،این مجموعه به ارائه دمو به مشتریان خود اقدام نموده است .

درخواست دمو - دریافت دموی محصولات دینا در 1 روز کاری

درخواست دمو – دریافت دموی محصولات دینا در 1 روز کاری